Nasz Gabinet

W naszym Gabinecie, pragniemy dostarczać wszystkim kobietom potrzebnej opieki i pomocy w trudnych chwilach. Gwarantujemy najwyższy standard usług medycznych oraz pełną opiekę przez cały proces leczenia.

podpis-wkedzia

prof. dr hab. Witold Kędzia, lekarz Gabinetu Ginekologicznego.

NASZ CEL

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ginekologii oraz położnictwa pozwoliło nam wyraźnie dostrzec potrzeby Kobiet w zakresie usług medycznych.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym Pacjentki otrzymają oczekiwaną usługę medyczną, czując się przy tym niezwykle komfortowo i bezpiecznie.

Właśnie tak powstał nasz Gabinet Ginekologiczny.

Nasza misja

Naszą misją, która przyświeca nam w codziennej pracy, jest zapewnianie większego komfortu życia dla wszystkich kobiet — niezależnie od wieku czy posiadanych schorzeń. Wierzymy, że zdrowie kobiety jest dobrem, o które warto i trzeba walczyć.

Nasi lekarze ciągle doskonalą swoje umiejętności i podnoszą swe kwalifikacje. Opieka, którą otaczamy każdą z Pań pozwala na komfortowe i spokojne przejście przez proces diagnostyki i leczenia.

nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami medycznymi na terenie Wielkopolski. Używamy narzędzi diagnostycznych umożliwiających szczegółową ocenę narządów płciowych, dobrostanu płodu oraz stanu ciężarnej.

                                

Wyposażenie Gabinetu

Komfort. Wygoda. Profesjonalizm.

Nasz Gabinet położony jest niedaleko centrum Poznania, na niezwykle spokojnym i nowoczesnym osiedlu Polanka. Pacjentki z pewnością docenią łatwy dojazd do Gabinetu oraz możliwość pozostawienia samochodu tuż przed wejściem do Gabinetu. Gabinet znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku tramwajowego POLANKA.

Wnętrze Gabinetu zostało urządzane tak, aby zapewnić komfortową i intymną atmosferę dla naszych Pacjentek. Na terenie Gabinetu znajdują się dwa pokoje przyjęć, każdy wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz własną łazienkę. Posiadamy również osobny pokój do badań KTG z dwoma stanowiskami.

Do Gabinetu zapraszamy również Pacjentki z rodzinami z dziećmi — oferujemy bezpieczną i przyjazną dla maluchów przestrzeń, gdzie mogą pod okiem oczekujących na przyjęcie rodziców pobawić się zabawkami lub namalować małe, dziecięce dzieło sztuki.

Opinie naszych Pacjentek

Wasza radość i szczęście jest dla nas najważniejsze

 • Do Gabinetu jeździłam z odległej miejscowości i jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałych fachowców. Dziękuję Wam bardzo za zdrowie i życie.
  Karolina P.
  Kalisz
 • Świetni fachowcy. Z powodzeniem poprowadzili moje dwie ciąże (a nie było łatwo). Dzięki nim mam dwójkę zdrowych dzieci. Serdecznie polecam!
  Joanna M.
  Swarzędz
 • Lekarze, którym zawdzięczam przyjście na świat mojego syna. Bez ich pomocy mógłby się nie narodzić. Wydaję mi się, że nic więcej nie muszę pisać.
  Julia W.
  Poznań