Cytologia

Cytologia Poznań

Każda kobieta powinna regularnie się badać. Specjalistyczna diagnoza pozwala na wczesne wykrycie stanów zapalnych oraz komórek nowotworowych. Działania profilaktyczne znacznie zwiększają szansę na to, że cały układ rozrodczy będzie zdrowy. Jednym z najważniejszych badań jest cytologia.

Badania cytologiczne pozwalają na zdiagnozowanie raka szyjki macicy i zwiększają szansę na skuteczne leczenie ewentualnej choroby. Diagnoza pozwala wykryć nowotwór we wczesnej fazie rozwoju. Można też zauważyć stany przedrakowe. Dzięki temu cytologia pozwala na całkowite wyleczenie. Ponadto badania cytologiczne umożliwiają wykrycie infekcji dróg rodnych oraz w niektórych przypadkach innych rodzajów nowotworów, takich jak rak trzonu macicy lub rak jajnika.

Cytologia w Poznaniu

Jeśli interesuje Cię cytologia w Poznaniu, badania możesz wykonać w naszym Gabinecie Ginekologicznym. Zapewniamy fachową opiekę medyczną i wyczerpujące konsultacje z doświadczonymi lekarzami. Dbamy o komfort naszych pacjentek. Mamy na uwadze intymny charakter badań i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić pełną prywatność podczas każdej wizyty.

Na badania cytologiczne zapraszamy wszystkie Panie w wieku powyżej 25 lat oraz młodsze kobiety, które są aktywne seksualnie co najmniej od 3 lat. Godziny przyjęć i cennik sprawdzisz na naszej stronie www. Możesz umówić się na wizytę za pomocą wygodnej rejestracji telefonicznej. Przyjdź do naszej kliniki, jeśli szukasz gabinetu, w którym każdą pacjentkę traktuje się indywidualnie, a jej komfort i zdrowie są na pierwszym miejscu.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń do nas pod +48 501 455 775 i zapytaj o najbliższy wolny termin do wybranego lekarza.